Megyei Szakma Sztárokat köszöntött a kamara vezetése Győrben

A XI. alkalommal szervezett országos szakmaversenyen megyénk minden idők legnagyobb sikerét hozta. Már az elődöntőbe 50 százalékkal többen jelentkeztek a tavalyinál. 20 tanuló jutott be az országos döntőbe, mindannyian kiválóan teljesítettek. Elismerés illeti az elméleti és gyakorlati felkészítőiket és az intézmény fenntartókat is. A GYMSM KIK vezetése ünnepi eseményen emlékplakettel és oklevéllel is díjazta teljesítményüket.

Megyei Szakma Sztárok és felkészítőik 2018.

Megyei Szakma Sztárok köszöntése 2018. május 16. Győr, GYMSM KIK

 

 

 

A Szakma Kiváló Tanulója Verseny helyezettjei, 6 tanuló

 

 

Olasz Mónika a Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum  Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma tanulója fodrász szakmában 6. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Dr. Szombathelyi Péterné

Felkészítő gyakorlati oktatója Pósáné Farkas Viktória fodrász mester, Retro Hajszalon

 

 

Nagy Sándor János a Győri Műszaki Szakképzési Centrum   Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója

Gépi forgácsoló  szakmában        6. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa:                Szabó Imre

Felkészítő gyakorlati oktatója:      Török József Bálint ,  Török Gépipari Kft.

 

 

Pődör Csaba a Soproni SZC Berg Gusztáv Szakközépiskolája tanulója, kőműves és hidegburkoló szakmában 5. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Kovácsné Takács Valéria

Felkészítő gyakorlati oktatója Véghelyi József "VÉGHELYI" Építőipari és Szolgáltató Bt.

 

 

Szabados Márton a Soproni SZC Berg Gusztáv Szakközépiskolája tanulója, ipari gépész szakmában 3. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Balogh Ottó

Felkészítő gyakorlati oktatója Nagy László és Pusztai Dénes, LISS Patrongyártó, Töltő és Forgalmazó Kft.

 

 

Eördögh Máté a Győri Műszaki SZC Gábor László Építő- és Faipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulója kárpitos szakmában 1. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Takács Norbert

 

 

Tóth Tamás a Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum  Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma tanulója, fodrász  szakmában 1. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa: Dr. Szombathelyi Péterné

Felkészítő gyakorlati oktatója: Horváth Mónika fodrász mester

 

 

Az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny helyezettjei, 14 tanuló

 

Schubert Erik a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, műszaki informatikus  szakmában 5. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Vörös Attila

 

Hermán Ákos a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, CAD-CAM informatikus  szakmában 4. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Tihanyi György

 

 

Voznek Péter a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, műszaki informatikus  szakmában 4. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Vörös Attila

 

 

Zámbó István a Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája  tanulója, erősáramú elektrotechnikus  szakmában 4. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Hegedűs József

 

 

Szabadvári Szilveszter a Győri Műszaki SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma tanulója, magasépítő technikus szakmában 3. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Vörösházi György

 

 

Derényi Attila a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, műszaki informatikus szakmában 3. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Nagy Endre

 

 

Ézsely Szovát Szaniszló a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója szoftverfejlesztő  szakmában 2. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Kottra Richárd

 

 

Piltman Gábor a Győri Műszaki SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma tanulója, magasépítő technikus  szakmában 2. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Vörösházi György

 

 

Orova László Illés a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, CAD-CAM informatikus  szakmában 2. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Tihanyi György

 

 

Kiss Martin Adrián a Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, mechatronikai technikus  szakmában 2. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Horváth László

Felkészítő gyakorlati oktatója Unfer János – AUDI Hungaria Zrt.

 

 

Kapocsi Máté a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, CAD-CAM informatikus  szakmában 1. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Tihanyi György

 

 

Cseresnyés Kristóf Bendegúz a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, szoftverfejlesztő  szakmában 1. helyezést ért el. Felkészítő iskolai pedagógusa Kottra Richárd

 

 

Szalay Szabolcs a Győri Műszaki SZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulója, műszaki informatikus  szakmában 1. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Vörös Attila

 

Marosvölgyi Martin a Győri Műszaki SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma tanulója, magasépítő technikus szakmában 1. helyezést ért el.

Felkészítő iskolai pedagógusa Vörösházi György